Golems v posledním domácím zápase zaútočí na rekord

Ilustrační foto (Foto: Zlín Golems)Ilustrační foto (Foto: Zlín Golems)
Ilustrační foto (Foto: Zlín Golems)
Sport 8. 6. 2017 | Autor: Tomáš Lachtan

ZLÍN - Univerzitní tým amerického fotbalu Zlín Golems neprožívá zrovna vydařenou sezónu, ale navzdory výsledkům nic nevzdává a v posledním domácím zápase se bude bít nejen o vítězství, ale také o rekord v počtu diváků.

„Bohužel herně se nám letos moc nedařilo,“ přiznává hlavní kouč Matteo Dotti. „Nejsme však žádnými otloukánky a i s nejsilnějšími soupeři dovedeme hrát kvalitní fotbal,“ dodává bývalý reprezentant Itálie.

V posledním domácím zápase sezóny vyzvou Golemové na Stadionu mládeže celek Dietos ze Šumperka, se kterým letos první zápas jen těsně prohráli a mají tedy co vracet. „Určitě budeme hrát na vítězství. Fanoušci nás vždycky doma parádně ženou dopředu, proto je chceme odměnit perfektním výkonem,“ říká Dominik Duroň, obránce Golems.

Na přízeň fanoušků se Zlínští mohou letos spolehnout. Na domácích zápasech se jich pravidelně schází několik stovek a vytvářejí opravdu bouřlivou atmosféru. „Je to nejen tím, že americký fotbal je divácky atraktivní sport, ale snažíme se na každém zápase nabídnout divákům něco více, prozrazuje tiskový mluvčí klubu Tomáš Halamík. „Samozřejmostí je občerstvení a show cheerleaders (roztleskávaček). Snažíme se přicházet stále s něčím novým, aby byly naše zápasy skvělou zábavou nejen pro skalní fanoušky, znalce amerického fotbalu, ale také pro rodiny s dětmi - zkrátka pro všechny,“ dodává Halamík.

Pro poslední zápas si Golemové kromě vítězství vytyčili také cíl 600 diváků na stadionu, což by byl dosavadní rekord. Chcete-li jim tuto vysokou laťku pomoci překonat, přijďte v sobotu desátého června na Stadion mládeže. Výkop utkání Zlín Golems – Šumperk Dietos je ve 14 hodin.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam