Handicap Zlín oslaví výročí benefičním koncertem

Ilustrační foto (Foto: www.handicap.cz)Ilustrační foto (Foto: www.handicap.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.handicap.cz)
Kultura 14. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Ve čtvrtek 15. června se uskuteční ve zlínském Kongresovém centru Benefiční koncert pro Handicap Zlín, který v letošním roce slaví 25 let své existence. Předprogram začne v 18.00 hodin, samotný koncert o hodinu později, serveru Zlin.cz o tom informoval mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

"K našemu pětadvacátému výročí zahrají kapela F-dur Jazzband a Filharmonie Bohuslava Martinů, zazpívají Vojtěch Szabó, Eliška Lajdová, Zuzana Sapárová a další," poznamenal Aleš Chudárek, ředitel Handicapu Zlín.

Záštitu nad koncertem převzal primátor Miroslav Adámek. Letos se Benefiční koncert pro Handicap Zlín koná už posedmé. Výtěžek bude už tradičně věnován na zajištění sociálních služeb a programů Handicapu Zlín. Vstupné stojí 230 a 260 korun.

Handicap Zlín je spolek založený původně jako občanské sdružení v roce 1992. Pomáhá lidem se zdravotním postižením. Snaží se je podporovat v pracovních a společenských aktivitách, usiluje o zlepšování jejich životních podmínek a hledá cesty jak bourat bariéry mezi lidmi. Sdružení zajišťuje zejména sociální a návazné služby jako jsou osobní asistence, dopravní služby, klub dětí a mládeže, sportovní klub, půjčovna kompenzačních pomůcek a základní sociální poradenství. Navíc provozuje dobročinný obchod Dobroděj.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam