Ve zlínském parku se chystá benefiční koncert na podporu mámy dvou dětí, kterou sužuje rakovina

benefiční koncert Holky pro holky (Foto: Zelenáčova šopa)benefiční koncert Holky pro holky (Foto: Zelenáčova šopa)
benefiční koncert Holky pro holky (Foto: Zelenáčova šopa)
Co se děje 15. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Park Komenského ve Zlíně se stane místem benefičního koncertu na pomoc Olze, matce dvou dětí, která bojuje s rakovinou. Serveru Zlin.cz to za pořádající spolek Art Zlín sdělil Martin Juřík.

Benefiční koncert se v parku uskuteční ve středu 21. června od 17.00 hodin a vystoupí zde například Magdaléna Davida Malaníková & The Same Old Story + hosté, Zuzana Lapčíková a její KoThuLa, Ivo Viktorin, Petra Šanclová, Karel Markytán, Radmila Janečková & Podjezd, Martin Lysoněk & Petr Hofman, Eliška Lajdová a kapela Noca.

"Už roky se zabývám klubovou hudební činností v Zelenáčově šopě. Čas od času je potřeba někomu pomoct. A ten čas nastal a já se rozhodl, že pomůžu kamarádce Olze. Trápí ji rakovina a hlavně její léčba, kterou bohužel v plné míře neuhradí pojišťovna a na zbytek zatím nemá prostředky. Proto jsem se rozhodl za přispění mých a jejích kamarádů a kamarádek připravit benefiční koncert nazvaný Holky pro holky. Název vznikl proto, že Olga má dvě dcery - desetiletou Barušku a osmiletou Pepinku. Chceme pro obyvatele Zlína udělat koncert bez vstupného a doufáme, že nám za to pomohou získat nějakou tu korunu, která Olze pomůže," poznamenal Martin Juřík.

Všichni účinkující budou hrát zdarma bez nároku na honorář. "Pořádal jsem sice již spoustu koncertů a akcí, ale tento benefiční a sbírkový bude můj první," dodal Juřík. Nemocné mamince dvou malých holčiček mohou lidé pomoci nejen na benefičním koncertě, ale mohou případně finance zaslat i na transparentní účet číslo 4211134613/6800.

Koncertem bude provázet Blanka Kovandová a herec Městského divadla Zlín Zdeněk Julina.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam