Martin Hosták: nový generál zlínského hokeje

Foto: HC PSG ZlínFoto: HC PSG Zlín
Foto: HC PSG Zlín
Sport 15. 6. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Hokejové šiky ve Zlíně v pozoru. Aby ne, přichází nový generál. Tedy generální manažer extraligového klubu - pořád ještě PSG - Zlín. Dočasné přechodné období končí, Karla Adamíka nahradí definitivně od 20. června Martin Hosták.

Znamená to ovšem po sedmnácti letech konec v České televizi. Tam, patřil v listopadu padesátiletý bývalý hokejový reprezentant ke špičce mezi komentátory.

"To mne docela mrzí, ale tyhle dvě funkce se skloubit nedají," říká s mírnou nostalgií, jinak ale dobře a pozitivně naladěný na zlínské radnici, kde se oficiálně představil novinářům.

Zlín nezažívá zrovna idylické hokejové časy. Je třeba získat peníze a kvalitní tým. Tedy spíše týmy, dvanácté místo v extralize není zrovna to, nač jsou ve Zlíně zvyklí a mládežnické celky taky zrovna neperlily.

"Tak to vezměme jako výzvu, ty já mám rád. Chtěl bych se domluvit na spolupráci s legendami zlínského hokeje, důležité bude obsadit ještě jedno místo v managementu klubu a určitě se musíme zaměřit do získání titulárního sponzora i dalších subjektů, které nám finančně pomohou," nastiňuje nový generální manažer své první kroky.

Oficiálně jde do práce poprvé 20. června, zlínského hokeje má plnou hlavu už teď. Po tiskovce zamířil do kabiny hokejistů, pak pojednal s vedením klubu a vydá se ještě domů do Hradce Králové. Ale v úterý už pojede naostro.

Video

Video: HC PSG Zlín

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam