Festival Masters of Rock ve Vizovicích je vyprodaný

Foto: www.mastersofrock.czFoto: www.mastersofrock.cz
Foto: www.mastersofrock.cz
Kultura 16. 6. 2017 | Autor: Jan Vondrášek

VIZOVICE - Metalový festival Masters of Rock je po roce opět vyprodaný. Pořadatelé to oznámili na svém webu. Loni nebyly lístky k dostání asi týden před konáním akce, letos tak zmizely už zhruba měsíc před konáním festivalu. Areál vizovické likérky Rudolf Jelínek pojme kolem 25.000 lidí. Fanoušci tvrdé muziky ho zaplní 13. až 16. července.

Hlavní hvězdou bude švédská kapela Sabaton, která vystoupí v doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín hned první den festivalu ve čtvrtek 13. července. Akci zahájí domácí kapela Fleret, se kterou vystoupí dcera letos zesnulé zpěvačky Jarmily Šulákové. V pátek dorazí do Vizovic německá legenda Running Wild, která se na koncertní pódia do České republiky vrací po pětadvaceti letech.

Třetí den festivalu v sobotu zahraje německá thrashmetalová formace Kreator. V neděli čekají fanoušky koncerty amerických zpěváků Dee Snidera a Vince Neila a německé skupiny Edguy. Snider je zpěvákem zaniklé kapely Twisted Sister, která měla před nedávnem ve Vizovicích velký úspěch. Po něm bude slavit 20 let na scéně Edguy s Tobiasem Sammetem, jenž je častým hostem festivalu i proto, že zde vystupuje také s metalovou operou Avantasia. Akci uzavře zpěvák také již neexistující hard rockové skupiny Mötley Crüe Neil.

Masters of Rok letos přivítá více než čtyři desítky kapel. Téměř polovina z nich bude hrát ve Vizovicích poprvé. Lístky pořadatelé posílali do více než tří desítek zemí světa. Příznivci tvrdé muziky se mohou těšit i na finské Stratovarius, portugalské Moonspell, německé Crematory či na brazilskou Sepulturu. Kompletní program 15. ročníku festivalu je na internetových stránkách www.mastersofrock.cz.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam