V Hradišti opraví vyhlídkovou terasu v divadle

Slovácké divadlo (Foto: MěÚ Uherské Hradiště)Slovácké divadlo (Foto: MěÚ Uherské Hradiště)
Slovácké divadlo (Foto: MěÚ Uherské Hradiště)
Co se děje 19. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Město Uherské Hradiště se chystá nechat opravit vyhlídkovou terasu ve Slováckém divadle. Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí města Jan Pášma.

Vyhlídková terasa - balkonová část Slováckého divadla, vyžaduje opravy, kterými město Uherské Hradiště naváže na rekonstrukci prostředí interiérů, která byla provedena v loňském roce.

"Nášlapná vrstva terasy bude z betonové dlažby, v rámci stavebních úprav budou doplněny tepelně izolační vrstvy. Dojde rovněž na osekání zvětralé omítky přilehlého zdiva a k jejímu nahrazení omítkou novou, včetně finální fasádní úpravy. Výměny se dočkají také vstupní dveře na terasu z hlavní chodby. Opravy se uskuteční v průběhu měsíce července. Cena stavebních prací je 877 tisíc korun a bude hrazena z rozpočtu města," upřesnil Pášma.

Protože přesun stavebního materiálu a suti bude prováděn pouze z čelní strany budovy, je nutné dočasně zúžit chodník o 1,5 metru. "Žádáme chodce, aby po dobu stavebních prací dbali v místě zvýšené opatrnosti," poznamenal Pášma.

Poslední velké opravy se ve Slováckém divadle uskutečnily vloni. Nejen divadelní sál, ale i ostatní shromažďovací prostory divadla zdobí nové obklady, koberce či závěsy. Investiční akce si tehdy vyžádala náklady ve výši 4,145 milionu korun.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam