Kloboucké koupaliště zahájilo novou sezonu

Městské koupaliště ve Valašských Kloboukách (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)Městské koupaliště ve Valašských Kloboukách (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
Městské koupaliště ve Valašských Kloboukách (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
Co se děje 24. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Městské koupaliště ve Valašských Kloboukách zahájilo v pátek 23. června novou letní sezonu. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Lenka Zvonková.

Valašskokloboucké koupaliště se dočkalo kompletní opravy dětského brouzdaliště i hlavního plaveckého bazénu. Kromě pobytu ve vodě mohou návštěvníci také aktivně odpočívat na beachvolejbalovém hřišti, zahrát si badminton a ruské kuželky, případně zvolit relaxaci u jezírka. Děti si zase užijí zábavu na trampolíně, skluzavkách, houpací síti nebo v dětském domečku. Během tohoto víkendu bude pro všechny vstup zdarma.

"U obou bazénů městského koupaliště byl vybroušen povrch až na betonový základ a byl proveden nový nátěr. Došlo také k instalaci nových plastových žlábků v odtokovém kanálku po stranách bazénů, a tak se komfort plavců jistě zvýší," popsal Roman Petrůj, jednatel Valašskoklobouckých služeb, které koupaliště spravují.

Provozní doba koupaliště bude při vhodném počasí vždy od 9.00 do 19.00 hodin. Vstupné bude vybíráno až od příštího týdne a zůstává na loňské výši, a sice 40 korun pro dospělého, děti do 15 let a senioři 25 korun, malé děti do tří let zdarma. Za rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti uhradí návštěvníci 100 korun.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam