Ovčáček čtveráček bude mít pokračování, přibude postava Andreje Babiše

foto: divadlo Zlínfoto: divadlo Zlín
foto: divadlo Zlín
Co se děje 3. 7. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Divácky úspěšný Nekorektní kabaret Ovčáček čtveráček se dočká pokračování. Novou postavou hry bude Andrej Babiš, informovala server Zlin.cz mluvčí Městského divadla Zlín Veronika Jurčová.

Dění na české politické scéně je pro zlínské divadelníky natolik bohatým a neodolatelným zdrojem inspirace, že začali připravovat pokračování úspěšného nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček.

"Rozhodla společná chuť vyjádřit se k absurditám kolem nás a snaha vyprovokovat diváky k tomu, aby šli k volbám. Ne volit toho, či onoho, ale aby šli hlavně volit," uvedl ředitel Městského divadla Zlín Petr Michálek.
Pokračování kabaretu, tentokrát pod názvem Tingl tangl Ovčáček miláček bude mít premiéru 31. srpna v 19 hodin ve Velkém sále zlínského divadla.

"Ovčáček miláček bude jiný, protože prostě musí, dvakrát do jedné řeky nevstoupíš, ale pracovat na něm bude podobný tým jako minule," prozradil Michálek. Jako hradního mluvčího diváci opět uvidí výborného Marka Příkazkého. V nové roli Andreje Babiše se představí Zdeněk Julina. "Diváci se mohou těšit i na další neokoukané postavy, například Bohuslava Sobotku, Lubomíra Zaorálka, Ivanu Zemanovou, Jiřího Kajínka, Michaelu Jílkovou a Michaela Kocába," doplnil ředitel divadla.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam