Bouráme stereotypy, práce v call centru může být zajímavá

Call centrum AVONET, s.r.o. (Foto: Pavel Petruška)Call centrum AVONET, s.r.o. (Foto: Pavel Petruška)
Call centrum AVONET, s.r.o. (Foto: Pavel Petruška)
Komerční sdělení 24. 7. 2017 | Zdroj: AVONET, s.r.o.

Hledáte možnost přivýdělku a už Vás nebaví pochybné nabídky rychlého zisku? Jste výřeční a pohotoví? Jste maminkou na mateřské, plnoletým studentem, absolventem, důchodcem či pracujícím? Pak společnost AVONET, s.r.o. hledá právě Vás! Jsme předním poskytovatelem internetového připojení a telekomunikačních služeb na Zlínsku s více než dvacetiletou tradicí. Stojí za námi tisíce spokojených zákazníků z řad domácností a firem z celé České republiky. Jsme spolehlivým a stabilním zaměstnavatelem pro více než 50 odborníků, neustále zkvalitňujeme a rozšiřujeme naše služby, proto hledáme do svého týmu nové kolegy.

AVONET, s.r.o.

AVONET, s.r.o. je předním poskytovatelem internetových služeb ve Zlínském kraji s nabídkou služeb pro firmy i domácnosti na celém území ČR. Nabízí připojení k internetu po optice, telefonní lince, kabelem, LTE i bezdrátově, navíc také chytrou televizi Kuki TV a levné volání. Dále také řadu doplňkových telekomunikačních služeb jako registraci a vedení domén, komunikační a bezpečnostní řešení, hostingové služby a tvorbu internetových prezentací. Klade důraz na kvalitu služeb a individuální přístup. Více naleznete na www.avonet.cz.

Práce v našem call centru je zajímavá a různorodá. Nestrávíte vysvětlováním stejné nabídky stále dokola celé měsíce. Nejenže prodáváte naše široké spektrum služeb a zjišťujete spokojenost stávajících zákazníků, ale také aktualizujete databáze, sjednáváte obchodní schůzky a zaznamenáváte výsledky hovorů. Naše marketingové oddělení chce spolupracovat se základními školami? Zvednete sluchátko a zjistíte podrobnosti. Navíc když od nás stávající zákazníci získají dárek, jste to právě Vy, kdo má milou povinnost je potěšit, například chytrou televizí jako ochutnávkou zdarma.

Nenechte se svázat pevnou pracovní dobou, buďte časově flexibilní. U nás bude Vaše pracovní doba záležet čistě jen na Vás a hodnoceni budete dle počtu uskutečněných telefonátů a dosažených výsledků. Za cesty do zaměstnání ušetříte čas i peníze a po zaučení se můžete těšit na práci z pohodlí domova. Zkrátka si uvaříte dobrou kávu, zaboříte se do křesla, zapnete počítač a zvednete sluchátko. Hledáte kariérní odrazový můstek? Jste tu správně. Pomůžeme Vám dále se vzdělávat v oboru a kariérně růst. Naše kanceláře se nacházejí v samotném centru Zlína, jsou klimatizovány a vybaveny špičkovou technikou. Vítejte v týmu milých mladých přátelských lidí, mezi kterými se budete cítit jako ryba ve vodě. Zaměstnanců si vážíme a táhneme za jeden provaz, proto jako benefity poskytujeme Sick days, příspěvky na rekreaci a vstupenky na kulturní akce. Těšit se můžete na pravidelné firemní akce plné sportu a zábavy. Za uplynulý rok jsme si zahráli volejbal, stolní tenis, bowling, hokej, zabruslili si, opékali špekáčky, navštívili muzeum a užili si vánoční večírek.

Očekáváme od Vás komunikativnost, výborný verbální projev a schopnost pohotově reagovat. Uvítáme zkušenosti s prodejem či telemarketingem. Jste aktivní a cílevědomí? Baví Vás obchod a práce s počítačem? Přidejte se k nám! Na našich stránkách najdete podrobnosti o nabízené pozici telefonista/telefonistka.

Zaujali jsme Vás? Na nic nečekejte a ozvěte se nám! Zašlete nám Váš životopis a motivační dopis na kariera@avonet.cz.

Podrobnosti o všech aktuálně nabízených pozicích naleznete na avonet.cz/kariera.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam