Nivnická riviéra bude hostit osmý ročník rodinného festivalu Kupkofest

foto: kupkofest.czfoto: kupkofest.cz
foto: kupkofest.cz
Kultura 8. 7. 2017 | Autor: Irena Frolová

NIVNICE - Areál Nivnické riviéry bude v sobotu 15. července patřit rodinnému festivalu Kupkofest. Serveru Zlin.cz to uvedla za pořadatele Nikola Hofmanová.

Rodinný festival se v Nivnici uskuteční letos už poosmé v řadě a nabídne zábavu pro malé i velké i vystoupení celé řady interpretů. Akce se navíc uskuteční za každého počasí.

Kupkofest už tradičně nabídne bohatý kulturní a doprovodný program. "Začátek festivalu je zaměřen na rodiny s dětmi s programem právě pro ně a koupáním. Hlavním lákadlem pro ty menší účastníky festivalu bude Majda z Kouzelné školky, která si pro děti připravila zábavný program plný písniček. Děti se mohou rovněž těšit na divadelní představení nebo se povozit na řetízkovém kolotoči," upřesnila Hofmanová.

Odpolední a večerní hodiny budou patřit vystoupení nejrůznějších zpěváků a kapel. Prostor dostanou místní hudební tělesa jako Moneyband a Šrumajda. Na hlavním pódiu pak vystoupí jako hlavní hvězdy festivalu Polemic a Marek Ztracený. "Atmosféru Valašska přivezou Flereti, rockovou nálož vypálí Premiéři a letní romantiku zase Love&Light," dodala Hofmanová.

Nařízením obce je ovšem kapacita festivalu omezena, a to na dva tisíce lidí. V předprodeji lze lístek pořídit za 200 korun, na místě bude o stokorunu dražší. Rodinné vstupné pak vyjde na 300 (jeden dospělý a jedno dítě do 15ti let) a nebo 600 korun (dva dospělí a dvě děti do 15ti let). Děti do 120 cm výšky si zábavu na Kupkofestu budu moci užít zcela zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam