Fastav hlásí: směr Polsko. Čeká anglický Fulham

foto: FC Fastav Zlínfoto: FC Fastav Zlín
foto: FC Fastav Zlín
Sport 7. 7. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - V autokaru devět cizinců!!! Dobrá nálada hodně mezinárodních rozměrů v pátek ráno byla znát. Zlínští fotbalisté vyráželi tři týdny před ostrým startem možná nejzajímavější sezóny směr sever.

Až do středy budou na soustředění v Polsku. A aby to všechno bylo geograficky ještě zajímavější, změří už v sobotu síly s anglickým Fulhamem. Týmem, který dobře zná z aktivního působení manažer Zdeněk Grygera a kde hraje třeba reprezentační obránce Tomáš Kalas. Fulham si na další účast v Premier League bude muset mírně počkat, letos vypadl těsně před postupovými branami v play - off.

Szamotuly leží nedaleko Poznaně, na Zlíňany čeká řada tréninkových jednotek a také sehrávání se s další akvizticí, jíž se opravdu stal Nigerijec Ekpai. "Dost jsme o něho stáli, je to rychlý křídelník, správný typ pro naši hru," říkal trenér Páník.

Dalším hráčem, který si, a to už potřetí, může vyzkoušet dres je gabonský fotbalista Duval, v předešlých zápasech třeba proti Michalovcům (5:1) se líbil.

"Jsem rád, že s námi odjíždí, můžeme jej důkladně vyzkoušet a pak se uvidí," loučil se trenér, který v Polsku řadu let působil a patří ke znalcům tamního prostředí.

Před skončením soustředění čeká na Pánikovu mezinárodní družinu duel s polským týmem GKS Katowice.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam