Ve zlínské nemocnici vznikne nové bistro

foto: nemocnice Zlínfoto: nemocnice Zlín
foto: nemocnice Zlín
Co se děje 12. 7. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně vznikne zcela nové bistro pro veřejnost i pacienty. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

V současné době fungují v nemocničním areálu dva bufety, které nemocnice neprovozuje a má je v několikaletém pronájmu soukromá firma. Nyní otevře nemocnice vlastní bistro, a to za hlavní vrátnicí v budově po levé straně. Původně obejkt sloužil jako ubytovna pro svobodné lékaře budova byla již několik let nevyužívaná.

"Nemovitost teď čekají drobné stavební úpravy a změny dispozic, vyměníme stará okna a upravíme interiér tak, aby se tam návštěvníci cítili dobře. Chceme otevřít i venkovní posezení," uvedl ředitel Krajské nemocnice T. Bati Radomír Maráček. Autorem návrhu interiéru bistra je architekt Michal Juřík.

Bistro nabídne vlastní pekárenské výrobky, studenou i teplou kuchyni, čerstvé saláty a pomazánky, nápoje včetně kvalitní kávy a nebude chybět ani denní tisk s nabídkou časopisů. Pokud vše půjde podle plánu, nové bistro by měla nemocnice otevřít na konci prázdnin.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam