Kam na koupaliště? V kraji je nabídka pestrá

ilustrační foto: foto Zlin.czilustrační foto: foto Zlin.cz
ilustrační foto: foto Zlin.cz
Čtení ke kávě 26. 7. 2017 | Zdroj: Šárka Šarmanová

ZLÍNSKÝ KRAJ – Skluzavky, tobogány, umělé vlny, sportovní vyžití a kvalita občerstvení. To jsou bezesporu hlavní faktory, které rozhodují o tom, kam v létě zamířit na koupaliště. A právě o prázdninách bývá jejich návštěvnost nejvyšší. Například na jedno ze tří zlínských městských koupališť zavítá denně v průměru 600 lidí. Samozřejmě, podmínkou je hezké počasí. A to se má do tohoto regionu opět vrátit na konci týdne. Takže stačí si nachystat plavky a ručník, sednout do auta a vyrazit k vodě. Že nevíte kam? Ve Zlínském kraji je celá řada krásných koupališť a níže uvedený seznam by vás mohl inspirovat.

ZLÍNSKO

Zelené Zlín - městské koupaliště Zelené. Návštěvníkům krajského města nabízí koupaliště plavecký i dětský bazén, brouzdaliště, i bazén s vodními atrakcemi. Součástí areálu je i bufet, dětské hřiště i stolní tenis.
www.laznezlin.cz

Panorama Zlín - další městské koupaliště se nachází na zlínském sídlišti Jižní Svahy. Návštěvníci mohou využít plavecký i dětský bazén, tobogán i relaxační bazén s masážními hlavicemi. Uvnitř areálu je i bufet.
www.laznezlin.cz

Lázně Zlín - další možností, kam zajít ve Zlíně k vodě, jsou Městské lázně Zlín. Jejich součástí jsou nejenom tři kryté bazény, včetně dětského, ale i venkovní bazén, kde je voda přihřívaná solární energií. Bazén je otevřený v závislosti na počasí.
www.laznezlin.cz

Koupaliště Louky - jeden plavecký a jeden dětský bazén. To nabízí koupaliště ve zlínské městské části Louky. Děti mohou využít skluzavek nebo vodních trysek. Přilehlý bufet nabízí občerstvení.

Hotel Lázně Kostelec - součástí lázeňského sportovního areálu jsou tři vyhřívané bazény a dva venkovní whirlpooly. V bazénech je od května do konce září vyhřívaná voda na teplotu 28-30°C. Sportovním nadšencům poslouží tenisový kurt, minigolf, hřiště pro nohejbal a volejbal, petanque a půjčovna kol.
www.hotelkostelec.cz

Sportovní areál Na koupališti Sazovice - sazovické koupalaiště nabízí svým návštěvníkům vyhřívaný bazén se skluzavkou a brouzdalištěm, dále whirpool s teplou slanou vodou. Je tu i dětské hřiště, stolní tenis či ruské kuželky a další. V areálu je restaurace.
www.nakoupalisti.cz

Městské koupaliště Otrokovice - vyhřívaný bazén i dětské brouzdaliště s trvalou teplotou vody 28°C. To nabízí koupaliště v Otrokovicích. Slunění je možné na travnatých pláží a pro sportovní vyžití návštěvníků je k dispozici volejbal, nohejbal, ping-pong. Nechybí bufet s občerstvením.
www.otrokovice.cz/koupaliste

Koupaliště Duha Pozlovice - koupaliště u Luhačovické přehrady v Pozlovicích má nerezový plavecký a dětský bazén. Součástí bazénů je řada vodních atrakcí. Jídlo a nápoje je možné koupit v přilehlém bufetu.
www.duha.pozlovice.cz

 

VSETÍNSKO

Koupaliště U Průmyslovky Vsetín - návštěvníci tohoto vsetínského koupaliště mohou využít plavecký i dětský bazén. Nechybí vodní atrakce. V areálu je rovněž víceúčelové hřiště a dětské houpačky. Občerstvení je možné koupit v bufetu.
www.vsetinskasportovni.cz/koupaliste

Letní koupaliště Valašské Meziříčí - pro děti i dospělé jsou připraveny dva bazény, dětské brouzdaliště i vodní atrakce. Sportovci mají možnost zahrát si plážový volejbal, nohejbal, košíkovou i stolní tenis. Nechybí bufet.
www.koupalistevm.cz

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm - na rožnovském koupališti najdou návštěvníci dva rekreační bazény s atrakcemi, plavecké bazén a dětské brouzdaliště. V areálu je možné si zahrát i plážový volejbal nebo ruské kuželky.
www.krytybazen.cz/koupaliste

Podhorské koupaliště Velké Karlovice - ve Velkých Karlovicích si mohou návštěvníci užít velký a malý bazén s vodními atrakcemi. Občerstvení nabízí přilehlá restaurace.
www.velkekarlovice.cz/sport-a-turistika-koupaliste

 

UHERSKOHRADIŠŤSKO

Aquapark Uherské Hradiště - největší koupaliště na Slovácku má víceúčelový bazén i dětský bazén se zábavními vodními atrakcemi. Sportovci mohou využít řadu hřišť pro míčové hry a další aktivity. Součástí areálu je restaurace.
www.aquapark-uh.cz

Letní koupaliště Uherský Brod - jedná se o koupaliště se třemi samostatnými bazény bez vodních atrakcí. Slunění je možné na travnatých plochách. V areálu je občerstvení.
www.delfinub.cz

Koupaliště Kunovice - klasické koupaliště nabízí plavecký bazén, skokanský můstek, brouzdaliště, skluzavku, hřiště pro plážový volejbal a pingpongový stůl.
www.mesto-kunovice.cz/koupaliste

Městské koupaliště Hluk - v areálu jsou dva bazény pro plavce a brouzdaliště pro děti. Vyhřívané bazény jsou vybavené atrakcemi. Nechybí dětský koutek a bufet.
www.facebook.com/Městské-koupaliště-Hluk

 

KROMĚŘÍŽSKO

Koupaliště Bajda Kroměříž - návštěvníkům areál nabízí bazén s osmi drahami, dětský bazén, brouzdaliště, travnaté odpočinkové plochy, občerstvení.
www.bajda.eu

Zámecké koupaliště Holešov - areál disponuje plaveckým a dětským bazénem. Dále je možné využít hřiště pro volejbal a nohejbal a pro děti je tam dětský koutek.
www.koupaliste-holesov.cz

Městské koupaliště Chropyně - koupaliště má vyhřívaný bazén a dětské brouzdaliště. K dispozici jsou i vodní atrakce. Kromě nich lze využít hřiště na plážový volejbal a hřiště na míčové hry.
www.smmchropyne.cz/smm/koupaliste/informace-o-koupalisti/

Koupaliště Hulín - městské koupaliště poskytuje mimo plavecký bazén se skokanskými můstky také dětský bazén a hřiště pro nohejbal, volejbal a další sporty. Děti mají k dispozici i hřiště. V areálu je i bufet.
www.kombyt.cz/koupaliste-a-minigolf

Koupaliště Koryčany - plavecký bazén a dětské brouzdaliště. To najdou návštěvníci koupaliště v Koryčanech. Mimo bazény tu jsou tři beachvolejbalové kurty, centr kurt s krytou tribunou a restaurační zařízení a dětský koutek.
www.koupalistekorycany.cz

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam