Zlín zažije kamionovou show

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín a Tomáš Hlavica)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín a Tomáš Hlavica)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín a Tomáš Hlavica)
Co se děje 18. 8. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Ve dnech 18. až 20. srpna se uskuteční dvanáctý ročník Truck Srazu Zlín. Hlavní program setkání nablýskaných kamionů se odehraje v areálu Kapřín v Březůvkách, ale úchvatná podívaná čeká i Zlín, přiblížila serveru Zlin.cz Irena Orságová z tiskového oddělení zlínského magistrátu.

Řidiči vystaví své vozy na odiv v pátek 18. srpna v 19:30 hodin v Hradské ulici. Po setmění, o hodinu později, se osvětlená kolona rozjede po trase – tř. T. Bati, ul. Díly IV, ul. Štefánikova, ul. Osvoboditelů, Kudlov, Březůvky. Jako každý rok vyrazí nákladní vozy v sobotu na denní spanilou jízdu okolím Zlína a kolem poledne projedou přímo centrem krajského města. Sobotní trasa z Březůvek povede po stejné trase, jako vloni, zpáteční trasu pořadatelé z důvodu rekonstrukce křižovatky v Bohuslavicích mírně zkrátili.

"Letos se bude vyjíždět z Březůvek směrem na Provodov, přes Zelené údolí do Želechovic, a pak dále do Zlína po ulici Vizovická a třídě Tomáše Bati. Po průjezdu centrem Zlína povede po ulici Březnická, kde se letos na kruhovém objezdu u Lesního hřbitova stočí a bude pokračovat na Kudlov a do Březůvek," upřesnila za organizátory Jana Malaníková.
Součástí akce bude i bohatý doprovodný program pro řidiče i návštěvníky.

"Nabídneme oblíbené vyhlídkové jízdy autobusem Škoda 706RTO do blízkých Luhačovic, soutěže pro jednotlivce i týmy, hry a soutěže pro děti nebo ukázku RC modelů. Diváci budou mít možnost zvolit nejkrásnější truck a ve večerních hodinách se mohou těšit na noční světelnou truck show. O hudební doprovod se postará kapela Pěšáci," popsala Jana Malaníková.

Pro zlínské návštěvníky akce bude jezdit kyvadlová doprava z Kudlova, konečná MHD č. 32, do Březůvek a zpět.

Jako ochutnávku vám přinášíme videa a fotky z minulých ročníků.

Video

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam