Ve Zlíně se chystá další dobročinný Bleší trh

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 30. 8. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Vetešnictví LOTOS ve spolupráci se zlínským útulkem pořádá výprodej zboží za zbytkovou cenu, ve výši 20, 30 nebo 50 korun za kus. Serveru Zlin.cz to sdělil referent vnějších vztahů města Lukáš Fabián.

Z každé zakoupené věci poputuje polovina ceny na podporu Zlínského útulku na Vršavě. Akce trvá celý tento týden, tedy od 28. srpna do pátku 1. září a to vždy od 9:00 do 17:00h v areálu firem na Cigánově – vstup do areálu přímo za trolejbusovou zastávkou Cigánov na parkovišti – je označeno.

Útulek v současnosti pečuje o 80 psů a 40 koček. Výtěžek akce je určen na zajištění veterinární péče a krmiva pro psy a kočky.

Přijďte si i Vy udělat radost zakoupením milých starožitných drobností. Potěšíte sebe nebo své blízké a podpoříte tak dobrou věc. V místě výprodeje bude také vyhrazen prostor pro materiální dary - krmivo (například 3kg granulí Calibra nebo Brit), kočičí kapsičky nebo kočkolit, pamlsky, pelíšky, obojky, vodítka, pak starší ručníky, deky, povlečení,... pokud Vám něco z těchto věcí pro zvířecí miláčky doma přebývá, přineste je s sebou. Po skončení akce budou materiální dary společně s výtěžkem z prodeje předány Zlínskému útulku. Výši získaných finančních prostředků a získaná materiální podpora bude zveřejněna.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam