Hokejová extraliga je tady. Zlin.cz ji fanouškům Beranů příjemně zpestří

Ilustrační foto (Foto: Aukro Berani Zlín)Ilustrační foto (Foto: Aukro Berani Zlín)
Ilustrační foto (Foto: Aukro Berani Zlín)
Sport 8. 9. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Krásně jubilejně - popadesáté - budou zlínští příznivci fandit svým hokejistům na nejvyšší možné úrovni v extralize. Čas opravdu běží až neskutečně rychle. Výročí se sluší připomenout a taky řádně oslavit.

Do kulaté extraligové sezóny jdou hokejisté Aukro Berani Zlín možná ne tolik v hvězdné sestavě, zato s novými dresy a předsevzetím vmáčknout se po padesáti dvou kolech základní části mezi ty, kteří si zahrají v bojích play off.

Zlínský hokej má pořád zvuk, o tom není pochyb, teď jde o to, aby se vydařil úvod sezóny. Nejdříve jedou Berani v pátek do Vítkovic, tedy na led velmi ambiciózního soupeře, v neděli si to před svými fanoušky rozdají s Pardubicemi.

K jubilejní 50. extraligové sezóně připraví redakce Zlin.cz v úzké spolupráci se zlínským hokejovým klubem široké ohlédnutí za celou úspěšnou historií zdejšího hokejového dění, které se začalo psát už v roce 1929.

Kromě tradičních materiálů s akcentem na výsledky a výkony elitního týmu dospělých v Tipsport extralize budou mít čtenáři Zlin.cz možnost seznámit se formou videorozhovorů se vzpomínkami i aktuálními postřehy největších hvězd starší i nedávné historie zlínského hokeje.

Menu bohaté na ledě i mimo něj, extraliga může začít. Berani duc a taky do toho!

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam