Ševcům začínají horké dny. Na úvod přijedou Teplice

Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 8. 9. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Teď se ukáže, jak odolný a kvalitní je pořádně posílený kádr fotbalistů zlínského Fastavu. Začínají dny a týdny, kdy to bude fanoušky opravdu bavit.

Liga česká, liga Evropská a začátek obhajoby prvenství v MOL Cupu. Takový je výhled pro příští hodně bohaté časy.

Hladinu čeřilo zranění stopera Janíčka. "Teď proti Teplicím v sobotu rozhodně nenastoupí, naštěstí není mimo hru na fatálně dlouhou dobu, vyšetření ale ukazuje, že to vypadá na několikatýdenní klid," objasňuje trenér Páník.

S drobnými šrámy se potýkají někteří útočníci, těch také není nazbyt. Slepit útočnou vozbu a ještě po ní chtít zvýšenou produktivitu - to zase tak lehké nebude.

V teplickém týmu čeká Ševce pěkně nepříjemný soupeř, naposledy ve Zlíně vyhrál a v posledních letech tak činí docela pravidelně a pro Zlín velmi nelibě.

6. kolo ligy se hraje na zlínské Letné v sobotu od 17 hodin. Pak ve čtvrtek přijde premiéra v Evropské lize s mezinárodně ostříleným a naprosto nepodcenitelným moldavským Tiraspolem, který smetl silnou Legii Varšava.

"Samozřejmě se to blíží, teď je ale prvním programem bitva s Teplicemi," dává jasně najevo Páník, jak moc jeho týmu záleží na bodovém zisku se severočeským soupeřem.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam