Tři body pro Fastav. Zlín – Teplice 2:0

ZLÍN - Velmi těžký zápas. Velmi pěkný výsledek. Fastav udolal kvalitní Teplice 2:0. Neoblíbeného soupeře zkosili pěknými zásahy nováček Mehanovič a Traore.

Už výčet střelců napovídá, že dostat se s českým pasem do základu není momentálně vůbec lehké. Kdeže loňské… a předpředloňské sněhy jsou. Od začátku hráli čtyři čeští borci. Dostál, Bačo, Holzer a Jiráček.

Mezinárodní Ševci mají kvalitu. Ve 30. minutě si naběhl na Jiráčkovu pěknou přihrávku Bosňan Mehanovič, vypálil prudce při zemi a Grigar míč nezachytil. 1:0.

Před půlí unikal znovunalezený syn Vukadinovič, Šušnjar ho poslal k zemi a dostal červenou.

Jenže druhá půle pro Zlínské v přesilovce lehká nebyla, hosté opravdu potvrzovali, že jsou silní i v deseti. Vošahlík zblízka neskóroval, a tak vzal vše na sebe Traore.

Za velkým vápnem si přehodil míč na levačku a další pěknou přízemní ránou stanovil výsledek.

Fastav Zlín – FK Teplice 2:0.

A teď do Evropské ligy. Šeriff Tiraspol bude hodně tvrdým oříškem.