Ulicím Přílucká a Pančava by se měli řidiči vyhnout

Mapa uzavírky (Foto: MěÚ Zlín)Mapa uzavírky (Foto: MěÚ Zlín)
Mapa uzavírky (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 12. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Práce na silnici ve zlínských ulicích Přílucká a Pančava zkomplikují řidičům provoz. Serveru Zlin.cz to řekl za magistrát Lukáš Fabián.

Řidiče projíždějící Zlínem čekají další komplikace v dopravě. Tentokrát musejí počítat se zdržením v ulicích Přílucká a Pančava. Důvodem jsou práce na silnici.

"V pondělí 11. září byla zahájena oprava komunikace ve zlínských ulicích Přílucká a Pančava, a to v úseku od zastávky MHD Přílucká po točnu MHD Příluky. Jedná se o obnovu asfaltového krytu vozovky v celém úseku," upřesnil za zlínskou radnici Lukáš Fabián.

Ve dnech 11. až 13. září bude v obou ulicích provedeno odfrézování povrchu komunikace. To se ještě uskuteční za provozu při částečné uzavírce, i tak ale musejí řidiči počítat se zdržením. Následovat bude oprava silničních obrub a lokální opravy komunikace. Horší situace však nastane o několik dní později. "Ve dnech 25. září až 1. října bude za plné uzavírky prováděna pokládka živičných vrstev," doplnil Fabián. Lidé cestující městskou hromadnou dopravou mohou být klidní. Pro vozy MHD totiž uzavírka platit nebude.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam