Lázně Luhačovice Cup 2017. Kdyby Nadal viděl...

Vítězný pár Vlastimil Vajdák – Petr Sládek (Foto: Jan Salač)Vítězný pár Vlastimil Vajdák – Petr Sládek (Foto: Jan Salač)
Vítězný pár Vlastimil Vajdák – Petr Sládek (Foto: Jan Salač)
Sport 11. 9. 2017 | Autor: Jan Čada

LUHAČOVICE - Počtvrté v řadě uspořádaly Lázně Luhačovice a.s. ve svém tenisovém areálu turnaj čtyřher. Pěkné počasí, adekvátní nálada dvou desítek účastníků, organizace na podtrženou jedničku. A některé delikatesy s raketou, které by mohli závidět účastníci paralelně hraného US Open.

Kdyby věhlasný Španěl Nadal nedal přednost vítěznému americkému mistrovství, musel by si stejně jako početní přítomní zakřičet své "vámos" při některých stěží uvěřitelných ekvilibristikách výkonného ředitele lázeňské organizace Jiřího Dědka. Především jeho kraťasy a stopbaly volaly po zařazení do tenisových metodických příruček...

Finále svedlo osvědčenou dvojici do té doby dvojnásobných vítězů Petra Sládka a Vlastimila Vajdáka. Těm se postavil v rozhodujícím duelu debl serveru Zlin.cz Dušan Máčalík - Jan Čada. Po nervydrásajícím boji vyhráli prvně jmenovaní tie break a celý zápas 7:6. Po roce se tak vrátili na pomyslný luhačovický lázeňský tenisový trůn.

Ve startovním poli se to blýskalo nejen tenisovým uměním, ale i dívčí sukénko - šatovou krásou a elegancí. Inu, lázně...

Hodnotné ceny pak přítomným předávali generální ředitel pořadatelského subjektu Eduard Bláha s předsedou luhačovického tenisového klubu Jiřím Koutným.

Po báječném sportovním dnu v rámci vrcholících Dnů slovenské kultury ještě decentní koncert a pak přátelské hodnocení v hotelu Alexandria třeba s prezidentským kandidátem Jiřím Drahošem.

Podpis týmu organizátorů v čele s Daliborem Chrastinou byl tak příjemný, že se už teď nejen tenisté těší na další ročník zřejmě znovu zkraje září. Už s datem 2018.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam