Zlín zažije derniéru speciálního vystoupení skupiny Screamers

Ilustrační foto (Foto: Pragokoncert)Ilustrační foto (Foto: Pragokoncert)
Ilustrační foto (Foto: Pragokoncert)
Kultura 14. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Oblíbená skupina Screamers letos slaví 20 let od svého založení a k tomuto jubileu pro své fanoušky připravila speciální show nazvanou 20 let s Vámi. Derniéru tohoto pořadu skupina odehraje ve Zlíně, serveru Zlin.cz to řekla za pořádající agenturu Pragokoncert Jana Svozilová.

Lidé se opět mohou těšit na vtipné scénky, jedinečné a originální vystoupení hvězd světové i tuzemské pop scény. "Derniéru pořadu 20 let s Vámi uvidí fanoušci Screamers ve Zlíně v pátek 22. září v Masters of Rock Cafe na Čepkově. Začátek vystoupení je v 19.00 hodin a vstupenky jsou už v prodeji," podotkla Svozilová.

Historie Screamers se začala psát 25. března 1997, kdy Ladislav Černý, Lukáš Vyvlečka a Jaroslav Krameš skupinu založili. Ke skupině se pak připojil ještě čtvrtý herec, Alexandr Gabčo. V srpnu 1998 se skupina rozšířila o dalšího člena. "Skupina Screamers je jediným souborem, který se profesionálně věnuje divadelní formě estrády. Od října roku 2000 představuje skupina své programy v počtu šesti herců," doplnila Svozilová. Dne 25. ledna 2015 se skupina omlazuje do současné podoby. Skupina Screamers vydala za dobu své dosadní činnosti devět DVD, knihu s názvem Muži na podpatcích aneb skupina Screamers (napsala Markéta Mayerová) a Bonmoty Banánové Haliny. Obrovským úspěchem skupiny Screamers byla spolupráce s německou popovou skupinou Boney M.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam