Výkon slušný, začátek hrozný. Body fuč: Plzeň – Zlín 2:1

PLZEŇ - Stoprocentně se zlínští fotbalisté na předzápasové poradě před duelem u lídra v Plzni připravovali na úvod zápasu. Tisíciprocentně ale nechali koncentraci v šatně. A tak si na úvod dělali domácí, co chtěli, respektive, co jim nekoncentrovaní hosté dovilili...

Po patnácti minutách prohrávali Zlíňané 0:2. Přitom je jednou úžasně zachránil brankář Dostál po Hejdově střele, z tutové šance pak přestřelil smolař večera Vukadinovič.

A přišel trest, tedy tresty.

Nejdříve skóroval po dalších chybách Zlíňanů Kolář zřejmě s tečí Bača a za chvíli si Krmenčík udělal po rohovém kopu to, co má tak rád, odskočil si od Traorého, Gajič nestačil dostoupit a plzeňský střelec snadno hlavou zvýšil.

Měřit v tu chvíli tep trenéru Páníkovi, přístroj by se zřejmě zadrhl. Taktické chyby jeho svěřenců ho musely hodně trápit.

Jeho svěřenci ale postupně vyrovnávali hru a jeho bývalý hráč Hájek ho v souboji s Ekapiem potěšil. Centr si usměrnil do vlastní brány.

Druhý poločas byl ze strany hostů hodně lepší.

Kozáčik měl co dělat, gólovou střelu Traoreho neutralizoval výborným zákrokem.

Za moment našel Diop úžasně Vukadinoviče, srbský rychlík jen dloubl do míče, jenže ten skončil těsně vedle.

Hosté měli smůlu, zahráli v součtu obou poločasů dobře, ale prospaný začátek stál všechny body.

Viktoria Plzeň – Fastav Zlín 2:1.