Chlapec utekl ze školy, už dva týdny o něm nikdo nic neví

Hledaný Miko Ladislav (Foto: Policie ČR)Hledaný Miko Ladislav (Foto: Policie ČR)
Hledaný Miko Ladislav (Foto: Policie ČR)
Hasiči a policie 20. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÝ OSTROH - Už jsou to téměř dva týdny, co se slehla zem po čtrnáctiletém chlapci, který utekl ze školy v Uherském Ostrohu. Policie prosí o pomoc širokou veřejnost, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Milena Šabatová.

V pátek to budou přesně dva týdny, co čtrnáctiletý hoch utekl. Školu v Uherském Ostrohu opustil 8. září v 10.00 hodin dopoledne a od té doby po něm není ani vidu, ani slechu. Policejní pátrání zatím nepřineslo žádné výsledky a strážci zákona se proto rozhodli obrátit o pomoc na širokou veřejnost. Doufají, že školáka mohl někdo zahlédnout nebo ví, kde se aktuálně zdržuje.

"Chlapec je svěřencem Dětského domova v Uherském Ostrohu. Je možné, že se nyní zdržuje v okrese Přerov, kde žije jeho rodina," poznamenala Milena Šabatová.

Školák je vysoký asi 165 centimetrů, je hubené postavy, má krátké hnědé vlasy s delší ofinou, tmavé oči. V době útěku měl na sobě modrou mikinu, khaki kalhoty a bílé kotníkové boty. "Pokud někdo chlapce viděl, nebo má informace o jeho možném pobytu, nechť kontaktuje bezplatnou linku 158, případně nejbližší policejní oddělení," dodala policejní mluvčí.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam