Zlínská nemocnice má nové bistro, otevřené je každý den

Foto: KNTBFoto: KNTB
Foto: KNTB
Co se děje 22. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Nové bistro otevřela v objektu vlevo od vrátnice Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně. Bude dostupné každý den a je určené zaměstnancům i veřejnosti, řekla serveru Zlin.cz mluvčí nemocnice Dana Lipovská.

Nové občerstvení nese název Bistro 51 a nachází se v kompletně zrekonstruovaném objektu. Budova sloužila jako ubytovna pro lékaře, ale už několik let byla prázdná. „Objekt má nové odpady, elektroinstalaci, topení, část oken, nová sociální zařízení a kompletně nový interiér. Rekonstrukce stála 1,3 milionu korun,“ uvedl člen představenstva nemocnice Vlastimil Vajdák.

V areálu nemocnice fungují ještě dva bufety, ale ani jeden neprovozuje nemocnice, a proto dosud nemohla ovlivnit nabídku sortimentu ani cenu. Otevřením vlastního bistra chce vyjít vstříc lidem, kteří žádají rozmanitější nabídku a čerstvé produkty. Otevřeno bude každý den. „Ve všední dny to bude od 5:30 do 18:00 a o víkendech a svátcích od 9:00 do 17:00,“ informovala Lipovská. Podle ní na jaře přibude i venkovní posezení.

Bistro nabídne vlastní pekárenské výrobky, bio mléčné produkty, studenou i teplou kuchyni, čerstvé saláty a pomazánky i nápoje včetně kvalitní kávy. „Od října si zájemci mohou objednat občerstvení na oslavy nebo rauty. Nakupující zaplatí hotově nebo kartou, zaměstnanci nemocnice mají při placení osobní čipovou kartou slevu pět procent,“ dodala Lipovská.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam