Policisté pátrají po patnáctiletém Romanovi, mohl by se pohybovat v okolí Zlína

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 23. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

PŘEROV, ZLÍN - Už několik týdnů pátrají policisté po patnáctiletém Romanu Boudovi, svěřenci Výchovného ústavu pro mládež Veselíčko nedaleko Přerova. Podle posledních informací by se hoch mohl pohybovat i v okolí Zlína, serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Po mladíkovi policisté pátrají od 31. srpna. "Hledaný chlapec je opakovaně na útěku a skrývá se na neznámém místě. Poznatky nasvědčují tomu, že by se mohl vyskytovat v okolí Zlína," konstatovala Zajícová.

Policie prosí širokou veřejnost o pomoc. Pokud by Romana někdo viděl nebo má nějaké informace o jeho aktuálním místě pobytu, ať kontaktuje policisty prostřednictvím bezplatné linky 158. Informace policisté přijmou také v pracovní dobu od 7.00 do 15.00 hodin na telefonní lince 974 778 336, 974 778 337 nebo 601 365 551.

"Vzhled hledaného mladíka odpovídá věku, má štíhlou, 171 centimetrů vysokou postavu, váha se pohybuje okolo 57 kilogramů. Má hnědé, krátké a rovné vlasy. Barvu očí má modrou a na bradě má malý dolík. Šestnácté narozeniny oslaví v první polovině října," doplnila policejní mluvčí.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam