Zlín čeká rizikový fotbalový zápas s pražskou Slavií

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 23. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští policisté se chystají na rizikový fotbalový zápas HET ligy, v němž se utkají domácí fotbalisté proti týmu SK Slavia Praha. Zápas odehrají ve Zlíně na Letné v sobotu 23. září od 17.00 hodin a v ulicích města bude asi stovka policistů, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

V pohotovosti budou pořádkové jednotky policistů krajského ředitelství už od 13.00 hodin. Kromě těžkooděnců jsou na zápas nachystaní také policisté z obvodních oddělení Územního odboru Zlín, dopravní policisté, kriminalisté, členové antikonfliktního týmu, kynologové s policejními psy a v ulicích města se budou pohybovat také policejní koně.

"Celkově bude na pořádek ve městě, dopravu fanoušků do Zlína a parkování v centru města dohlížet více než stovka policistů, jak už bývá u rizikových zápasů zvykem. Při bezpečnostním opatření budou s policisty spolupracovat také strážníci městské policie a uvnitř stadionu členové bezpečnostní agentury a pořadatelé," konstatovala Kozumplíková.

Policisté zároveň návštěvníkům fotbalového utkání připomínají, aby na zápas dorazili včas kvůli plánovaným bezpečnostním prohlídkám. "Ostatní občany upozorňujeme na možné dopravní komplikace v centru města před a po fotbalovém utkání. Vyzýváme všechny motoristy, aby bez výhrad respektovali dopravní značení a pokyny policistů zejména při parkování," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam