Při rvačce o dívku proletěli mladíci skleněnou výlohou

Foto: Městská policie ZlínFoto: Městská policie Zlín
Foto: Městská policie Zlín
Hasiči a policie 26. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Rozbitím výlohy obchodu s módním zbožím skončila večerní potyčka dvou mladých mužů v centru Zlína. Serveru Zlin.cz to řekl zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

O pořádný rozruch se v ulici Zarámí postarali dva mladíci, jednomu bylo 18 let, druhý byl o dva roky starší. Natrefili na sebe v nedalekém podniku a po chvíli si šli společně ven na ulici vyjasnit vztahy k jisté slečně. Skončilo to ale doslova fiaskem.

"Zřejmě v okamžiku, kdy začaly docházet argumenty k věcné diskuzi, udeřil mladší staršího čelem do obličeje. Ten si to nenechal líbit, strhla se divoká pranice a v následném objetí se na okamžik ocitli v obchodě s textilem, kam však nevstoupili dveřmi, nýbrž přes skleněnou výplň výlohy. Mladší z nich přitom utrpěl krvácivé poranění na rukou," poznamenal Janík.

Divoká bitka a vysklená výloha nenechala klidným náhodného svědka, který okamžitě kontaktoval strážníky. Na místo hned zamířila nejbližší hlídka. "Vzhledem ke krvácivému zranění mladšího muže strážníci na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu a zároveň kontaktovali republikové policisty. Stanovení právní kvalifikace protiprávního jednání obou mužů je nyní předmětem dalšího šetření," dodal Janík.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam