Šílenství zvané SlipKnoT zavládne v hradišťské Hvězdě

Slipknot: Day Of The Gusano (Foto: MKUH)Slipknot: Day Of The Gusano (Foto: MKUH)
Slipknot: Day Of The Gusano (Foto: MKUH)
Co se děje 2. 10. 2017 | Autor: Frolová Irena

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Kino Hvězda Uherské Hradiště promítne ve čtvrtek legendární film Day of the Gusano. Serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí hradišťských Městských kin Jaromír Orel.

Mexická metropole se 1. prosince 2015 proměnila v nehlučnější místo světa. Metalovou senzaci SlipKnoT přivítalo tehdy 40 tisíc nedočkavých fanoušků, kteří vůbec poprvé dostali šanci vidět své idoly na domácí scéně. Netrpělivě očekávaný film Day of the Gusano natočil samotný člen kapely a nabízí v něm nekompromisní, chaotický a nezapomenutelný pohled na fenomén, který kapela vybudovala za necelých 20 let své intenzivní kariéry. Kino Hvězda jej promítne ve čtvrtek 5. října od 20.30 hodin.

Koncert představoval mexickou zastávku v rámci turné k úspěšnému albu .5: The Gray Chapter vydaného po šestileté odmlce, během níž kapela přišla o dva své členy. Kapela projela za svou kariéru nesčetněkrát celou zeměkouli, ale México City – s typicky silnou metalovou základnou – zůstávalo posledním nedobytým velkoměstem. Vřelejší přijetí si proto od svých mexických „maggots" neboli červů, jak své věrné fandy kapela tituluje, nemohla přát.

Day of the Gusano režíruje Michael Shawn Crahan, v kapele přezdívaný Klaun, a věrným fanouškům v něm věnuje zaslouženou pozornost. Metalová sestava, které se podařilo kolem své tvorby vytvořit celou alternativní kulturu a kterou rozezná každý na světě díky surrealistickým maskám, jež nosí na koncertě, ukáže, co z ní na její 18leté cestě udělalo globální ikonu a jednu z nejpopulárnějších kapel světa, která získala v roce 2006 Grammy za nejlepší metalový výkon.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam