Město Holešov má novinku pro obyvatele i turisty

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Holešov)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Holešov)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Holešov)
Co se děje 2. 10. 2017 | Autor: Frolová Irena

HOLEŠOV – Novou mobilní aplikaci má nyní k dispozici Město Holešov. Bude sloužit k rychlejší a lepší informovanosti jak obyvatelům, tak i turistům, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí holešovské radnice Jana Rohanová.

Mít po ruce, tedy konkrétně v mobilu aktuální informace z města, využívat možnosti chytrých telefonů v rámci komunikace s úředníky, rychle najít přesně to, co potřebujete nebo dostávat aktuální informace přímo na displej mobilu.

Přesně tohle umožňuje nová mobilní aplikace s názvem Město Holešov, kterou si nyní mohou zdarma a jednoduše do svých mobilů stáhnout majitelé iPhonů (přes App Store) i smartphonů (Obchod Play). Sloužit bude jak obyvatelům města, tak i turistům pro snazší orientaci v Holešově.

Aplikace byla vytvořena v dílně společnosti TRIPON DIFITAL s. r. o. a částečně kopíruje internetové stránky obce. Užitečná je ve své přehlednosti a přístupu k informacím. Věříme, že uživatelé ocení i takzvané push zprávy, které jsou zdarma posílány všem majitelům aplikace a bez prodlevy informují například o aktuálním dění ve městě, omezeních, výpadcích a podobně.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam