Valašskokloboučtí senioři oslaví svůj svátek

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
Co se děje 2. 10. 2017 | Autor: Frolová Irena

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Všichni senioři z Valašských Klobouk, Lipiny, Smoliny i Mirošova jsou zváni na tradiční podzimní setkání s bohatým programem. Serveru Zlin.cz o tom řekla mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Besedu, při níž se mohou senioři těšit na přednášku o zdraví a také na vystoupení žáků zdejší základní umělecké školy, pro ně k oslavě Mezinárodního dne seniorů pořádá komise rady města pro sociální záležitosti. Koná se ve středu 4. října od 15 hodin v sále kulturního domu Klobučan.

"Beseda k Mezinárodnímu dni seniorů je pro naše občany příležitostí, aby se shledali se svými přáteli a známými a strávili v jejich společnosti příjemné odpoledne u kávy, čaje a něčeho dobrého. K tomu je připraven pěkný program, který seniory jistě zaujme a potěší," pozvala starostka města Valašské Klobouky Eliška Olšáková.

Své kulturní pásmo návštěvníkům přednesou žáci hudebního oboru Základní umělecké školy Valašské Klobouky a o vzdělávací část se postará lektorka Pavla Sudková. "Svým příspěvkem naváže na minulou besedu o rozpoznání příznaků nemoci, která vzbudila velký ohlas a jejíž pokračování si účastníci vyžádali," pověděla k programu členka komise pro sociální záležitosti Ludmila Cmajdálková a dodala, že všichni senioři budou vítáni.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam