Při nehodě osobního vozu a kamionu se zranilo dítě a jedna dospělá osoba.

foto: HZSZKfoto: HZSZK
foto: HZSZK
Hasiči a policie 1. 10. 2017 | Autor: TZ HZS ZK

HORNÍ LHOTA, ZÁDVEŘICE - Krátce po půl jedenácté dopoledne byla na krajské operační středisko ohlášena dopravní nehoda osobního automobilu s kamionem mezi obcemi Horní Lhota a Zádveřice. Podle prvotních informací zde bylo podezření na zaklíněné osoby uvnitř osobního vozu.

Na místo byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Luhačovice a další jednotka ze stanice Zlín. K události vyrazil také velící důstojník směny.

Ihned po příjezdu byla na operační středisko potvrzena havárie osobního a nákladního automobilu. Ve voze Volkswagen Passat došlo ke zranění jedné dospělé osoby a jednoho dítěte, ale oba se již nacházeli mimo vozidlo v péči zdravotníka, který jel náhodou kolem. Po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby byli předáni do jejich péče a odvezeni do nemocnice. Řidič nákladního vozu zraněn nebyl.

Jednotka ze stanice Luhačovice byla odeslána zpět na základnu a hasiči ze Zlína zajistili místo nehody a provedli protipožární zabezpečení. Vozovka byla průjezdná kyvadlově.

Po zadokumentování nehody policií byl osobní automobil naložen na odtahovou službu a komunikace byla uklizena od úlomků vozů a drobného úniku provozních kapalin. Následně bylo místo předáno a hasiči se po čtyřech hodinách zásahu vrátili zpět na základnu.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam