Obyvatelé Zlína se mohou zbavit objemného odpadu i odpadu ze zahrad

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 3. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - I letos se zlínská radnice chystá pořádat velký podzimní úklid. Obyvatelé města se díky němu budou moct zbavit objemného odpadu i toho ze zahrad, server Zlin.cz o tom informoval mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Velký podzimní úklid se uskuteční po dvě soboty. První termín je 7. a druhý pak 21. října. "V čase od 9.00 do 16.00 hodin budou v ulicích západní části města a ve středu města přistaveny kontejnery nebo speciální vozidlo technických služeb. Lidé mohou přinést velkoobjemový odpad a odpad ze zahrad," upřesnil Dvořák.

První sobotu, tedy 7. října, se kontejnerů dočkají obyvatelé malenovických ulice Mlýnská, Zabrání a Brigádnická, další nádoba bude přistavěna v lokalitě Louky-Náves či v ulici Svat. Čecha na sídlišti u garáží. Kontejneru se v sobotu dočkají také lidé v lokalitě Prštné – Kútíky, Mladcová – Nadhumení, Mokrá-Mokrá III, Klabalská I – zastávka MHD, Zlínské Paseky – točna MHD, Jižní Svahy - Družstevní, Valachův žleb křižovatka Podlesí I a II, Středová (u hřiště), Luční-Jílová a Nad Vývozem č.p. 4852.

Druhou sobotu 21. října se velký podzimní úklid bude týkat lidí z ulic Na Požáře, Sadová, Smetanova, Vodní, Santražiny (Potoky vnitroblok), Lorencova, K Majáku – restaurace U hřiba, Kotěrovy ulice, Fabiánka I, U Zimního stadionu, Benešovo nábřeží – u Kapaba restaurantu a další kontejnery budou stát také na tř.T.Bati u garáže nad restaurací Myslivna, na Zbožensku před domem č.p. 65, Pod Babou i Nad Ovčírnou č. p. 344.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam