Otrokovická knihovna nabízí knížky za desetikorunu

Foto: MěÚ OtrokoviceFoto: MěÚ Otrokovice
Foto: MěÚ Otrokovice
Co se děje 3. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - V rámci Týdne knihoven pořádá Městská knihovna Otrokovice Burzu knih a lidé si zde mohou koupit knížku doslova za pár korun. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Výběr knih určených k prodeji je velmi široký, knihovna lidem nabízí nejen pohádky, ale také detektivky, romány pro ženy, prózu, historii, odbornou i naučnou literaturu. Každou knihu si mohou čtenáři pořídit za symbolickou částku 10 korun.

"Burza knih se koná v budově otrokovické radnice vedle obřadní síně v zasedací místnosti číslo 204. Lidé mají šanci pořídit si nějakou zajímavou knihu za pár korun ještě ve středu 4. října od 10.00 do 17.00 hodin," upřesnila Radka Jarková, vedoucí otrokovické knihovny. Upozornila na změnu místa, neboť v předchozích letech se akce konala v obřadní síni, která je však v současné době v rekonstrukci.

Burza knih se koná tradičně na půdě radnice a ze strany veřejnosti se setkává s kladným ohlasem. "Milovníci četby si mohou za pár korun odnést knihy všech žánrů. Většina knih se nachází v dobrém stavu, na některých je znát, že kniha byla žádaná a vystřídala mnoho čtenářů," dodala se Radka Jarková s tím, že pro nákup knih není podmínkou být zaregistrován v Městské knihovně Otrokovice.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam