Řidička napasovala do auta před sebou a ujela, další muž způsobil nehodu motorkáře a rovněž ujel, policie teď hledá svědky

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 5. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKO - Policisté hledají svědky dvou nehod, které se staly v jeden den na dvou místech Zlínska. V obou případech viníci z místa ujeli a o poškozené se nezajímali, serveru Zlin.cz o nehodách řekla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Jedna z nehod se stala přímo ve Zlíně na Vršavě, další pak v obci Polichno, a to poslední zářijový den. Jako první se stala kolize ve Zlíně, konkrétně kolem 10. hodiny dopolední. Neznámá řidička nezjištěného vozidla narazila do osobního vozidla Fiat Brava, které řídil pětačtyřicetiletý muž. Žena sice zastavila, aby si zkontrolovala poškození svého vozu, ale po chvilce zase odjela. "Obě auta jela ve směru od Fryštáku do Zlína. Muž se svým vozem zastavil a chystal se odbočit vpravo mimo komunikaci. Za ním jedoucí řidička v černém SUV vozidle si zřejmě nevšimla jeho úmyslu odbočit, narazila do něj a Fiat Brava byl nárazem odhozen až k travnatému svahu. Oba řidiči vyvázli z nehody bez zranění. Škoda na Fiatu Brava činí asi 10 tisíc korun," poznamenala policejní mluvčí.

Stejný den v 18.00 hodin došlo v obci Polichno při jízdě ve směru od Luhačovic k další dopravní nehodě, kdy jeden z řidičů z místa ujel. Neznámý řidič osobního auta, zřejmě se jednalo o Renault Captur světle hnědé barvy, se snažil v obci předjet muže na motocyklu. Podařilo se mu to na konci vesnice, ihned po předjetí se před motocykl zařadil a vzápětí prudce snížil rychlost jízdy. Motocyklista začal intenzivně brzdit, ale po chvíli i s motocyklem spadl na vozovku a způsobil si lehké zranění, které mu ošetřila lékařka. "Škoda na motocyklu a oblečení motocyklisty činí asi 15 tisíc korun. Celou dopravní nehodu viděl další řidič osobního vozidla jedoucí za oběma účastníky. Žádáme svědky obou dopravních nehod, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158 nebo na telefonní číslo policistů dopravního inspektorátu - 974 666 581," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam