SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert skupin VOLANT & PUNK FLOID ve Zlíně

Punk Floid (Foto: Fénix club Zlín)Punk Floid (Foto: Fénix club Zlín)
Punk Floid (Foto: Fénix club Zlín)
Soutěž 7. 10. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Zveme vás na dvojkoncert kapel VOLANT a PUNK FLOID, který se uskuteční v pátek 13.10. ve Zlínském klubu Fénix! Soutěžte s námi a vyhrajte volné vstupenky!

Točte se pankáčové! To je ta slavná věta, již uslyšíte od pardubických usedlíků z kapely VOLANT. Každoročně nacpaný koncertní termíny, charakteristické melodie z útrob Maškovo saxofonu a dlouhá řada veselých skladeb, které roztančí i nejzádumčivějšího introverta...mnohem víc než, to je VOLANT. A nemusíte se bát, že by vynechali Vaše oblíbené zjara aktuální „Sněženky a bledule"!

Česká punkrocková stálice Punk Floid oslaví 18 let na podiu. Po roční koncertní pauze se parta kolem charismatického Bobbyho Floutka vrátila v roce 2013 a o dva roky později přichází s novým EP „Punk Floid". Největší boom kape la zaznamenala v letech 2005 – 2010, kdy vyšla notoricky známá alba „Pop is dead" a „Tvůj Boj". První dekádu třetího tisíciletí završili též velmi úspěšným splitem s Houbou. Za 18 let existence Punk Floidi urazili dlouhou cestu a každoroční nabité tour je důkazem toho, že to prostě dělají dobře!

Klub otevřen od 20.00, koncert začne ve 21.00

Vstupné pouze na místě 150 Kč

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 7. 10. do 10. 10. 2017,11:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherci: Silvie Palečková, Hana Vybiralova, Petr Machourek. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam