Kolem otrokovické polikliniky budou nové cesty i chodníky

Foto: MěÚ OtrokoviceFoto: MěÚ Otrokovice
Foto: MěÚ Otrokovice
Co se děje 10. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Téměř dva a čtvrt milionu korun vynaloží otrokovická radnice na opravy okolí Městské polikliniky Otrokovice. Úpravy se dotknou komunikací, chodníků a parkovacích stání. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Romana Stehlíková.

První etapa bude spočívat v opravách komunikací a parkovacích stání. Dojde na ni už koncem letošního roku. V druhé etapě, v roce 2018 se budou rekonstruovat chodníky. K opravám zpevněných ploch v okolí polikliniky otrokovická radnice přistoupila na základě nevyhovujícího technického stavu. Zároveň je nutné, aby byly v souladu s dopravně bezpečnostními předpisy.

"Dalším důvodem oprav je zvýšení bezpečnosti pohybu pěších s doplněním prvků pro imobilní a slabozraké," doplnil František Žák, vedoucí odboru rozvoje města. Dodal, že zajištění větší bezpečnosti dopravy a pohybu pěších si vyžádá menší situační úpravy s minimálním rozšířením plochy pro parkování.

Po dobu výstavby bude zachován dopravní provoz, budou vždy označena jen pracovní místa a stanovena trasa průjezdu stavbou.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam