Mladík ve vlaku bodal nožem, policie hledá svědky

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 11. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Neobvyklým případem se zabývají otrokovičtí policisté, hledají svědky, kteří viděli mladého muže, jak ve vlaku bodá nožem. Serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Podivný incident se stal ve vagonu 369 rychlíku 893 v neděli 8. října. Vlak mířil z Prahy do Starého Města u Uherského Hradiště. Na děsivé chování neznámého muže policisty upozornili někteří cestující, policie ale hledá další svědky.

"V uvedeném vagonu vlaku cestoval mladý muž, který z něj vystoupil v 18.10 hodin ve stanici Otrokovice. Podle svědků měl při jízdě z ničeho nic vytáhnout z tašky nůž a za vulgárních nadávek s ním několikrát píchnul do sedačky v kupé. To ostatní cestující značně vystrašilo a odešli si raději sednout jinam," popsala nestandardní chování muže policejní mluvčí.

Policie se nyní případem zabývá a hledá další svědky. "Prosíme je, aby se přihlásili na linku tísňového volání 158 nebo na telefonní číslo otrokovických policistů 974 666 721 nebo 974 666 725. Za spolupráci předem moc děkujeme," dodala Monika Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam