Zlínská zoo nabídne večerní lampionové prohlídky

Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Co se děje 13. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Večerní lampionové prohlídky nabídne v pátek zlínská zoo a zámek Lešná. Areál bude otevřený do 21.30, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí zahrady Romana Bujáčková.

Pátek je předposlední možností, kdy mohou zájemci zavítat do areálu zoo po zavírací době a vychutnat si atmosféru noční zahrady. Pokladny budou přístupné do 19:30. „Hlavní vstup bude otevřený nepřetržitě po celý den. Sezónní vstup bude k dispozici od 14:00. Poblíž obou vstupů zoo nabídne k zakoupení celou lampiónovou soupravu, která obsahuje lampion, svíčku a dřevěné držátko,“ vyjmenovala Bujáčková.

Vstupné večerní prohlídky zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo. „Večerní návštěvu zpestří nabídka prohlídky s průvodcem, speciální prohlídky zámku Lešná s průvodci v dobových kostýmech nebo dlabání dýňových lampiček na nádvoří zámku,“ doplnila Bujáčková.

Přestože budou cesty a chodníky osvětlené, lidé by neměli nic podceňovat. „Doporučujeme vzít si s sebou kapesní svítilnu,“ dodala Bujáčková. Poslední letošní lampionová prohlídka zlínské zoo se uskuteční v pátek 20. října.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam