Hradiště chystá tři dny ve znamení evropského filmu

foto: kino Hvězdafoto: kino Hvězda
foto: kino Hvězda
Co se děje 15. 10. 2017 | Autor: Frolová Irena

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Uherskohradišťské Kino Hvězda se připojuje k European art cinema day a přehlídce Be2Can, tedy aktivitám zaměřeným na evropský film. Ve dnech 15. - 18. října Hvězda nabídne dva vybrané evropské filmy pro širokou veřejnost, tři artové tituly, filmový kvíz o volňásky, burzu plakátů i stylový Malovásek, informoval server Zlin.cz mluvčí městských kin Jaroslav Orel.

V něděli 15. října od 14.30 hodin si děti v Malovásku kombinací koláže a malování vytvoří vlastní plakáty k lucembursko-norskému animovanému filmu Letíme!, který po skončení Malovásku v 15.30 promítne Bijásek.

"Ve foyer kina Hvězda bude v tento den od 16 hodin připraven také kvíz, který prověří, jak dobře evropský film diváci znají. Ti, co dosáhnou dostatečného skóre, získají volný vstup na film Kingsman: Zlatý kruh v 17 hodin, nebo artový Čtverec v půl osmé večer dle svého výběru," uvedl Orel.

V pondělí artovou trojici z nabídky Be2Can doplní projekce koprodukčního snímku Krotká (19.30), ve středu Hvězda promítne od 20 hodin neotřelý maďarský kus s názvem O těle a duši.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam