Padesátku Scorpions promítne Hvězda v unikátním dokumentu

Foto: MKUHFoto: MKUH
Foto: MKUH
Co se děje 16. 10. 2017 | Autor: Frolová Irena

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Chcete vydržet padesát let na scéně? Film, který by mohl přinést odpověď, protože je o historii rockové legendy Scorpions, dnes promítá uherskohradišťské kino Hvězda, sdělil serveru Zlin.cz Jaroslav Orel z hradišťských městských kin.

Promítání dokumentu Scorpions: Forever and a Day proběhne v Hradišti v rámci projektu Jeden večer sto kin v ČR 16. října.

Po osmnáct měsíců doprovázela renomovaná filmařka Katja von Garnier Scorpions na turné, které mělo být posledním. Výsledný dokument sleduje skupinu na cestě od Bangkoku do Moskvy a vrcholí v rozhodnutí Scorpions zahodit své plány na důchod a na místo toho naplánovat nové turné a album k padesátému výročí. Kino Hvězda jej divákům představí v pondělí 16. 10. od 17.30 hodin.

Padesát let historie rockové legendy Scorpions, jejich cesta na vrchol, těžké roky, kdy zpěvák a zakládající člen přišel o svůj unikátní hlas, návrat mezi rockovou elitu, zpověď blízkého okolí, včetně manželek, zákulisí legendárního koncertu v Moskvě a současný život rockových hvězd, které stále vyprodávají největší haly světa. To vše v dokumentu Scorpions Forever.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam