Drama ve Zlíně. Berani padli s Plzní 4:5 po nájezdech

ZLÍN - Padli, ale odjížděli z ledu za potlesku fanoušků. Hokejisté Zlína prohrávali s Plzní už 1:4. Vyrovnali a ukázali um i bojovná srdce. V nájezdech byli šťastnější hosté. I bod ale tentokrát hřeje.

Dvakrát křísil naděje domácích kapitán Ondřej Veselý, nejdříve ve 20. minutě vyrovnal, pak tlumil euforii rozparáděné Škodovky, která šla ve druhé části do třígólového trháku. Ve 40. minutě Veselý polil svůj tým živou vodou před odchodem do šaten.

Závěr pak diváky opakovaně zvedal ze sedadel.

V 55. minutě se totiž trefil Fryšara a půl minuty před koncem 60. minuty dotlačil puk do Svobodovy klece při power play Šťastný.

Berani pak ale zazdili dvě minuty přesilovky v prodloužení a to je stálo ještě větší úspěch.

V nájezdech se dvakrát trefili hosté, za domácí jen Honejsek.

Ale tento bod není málo. Po první čtvrtině mají Zlínští velmi slušných 19 bodů.

Aukro Berani Zlín – Škoda Plzeň 4:5.

Hned v úterý začíná druhá čtvrtina Tipsport extraligy. Na zlínský led míří Vítkovice.