Zlínské divadlo čeká návštěvnický rekord, stotisícího diváka přivítají v pátek

Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Kultura 18. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Jubilejního stotisícího diváka 72. sezony přivítá Městské divadlo Zlín už v pátek 20. října. Jak serveru Zlin.cz oznámila mluvčí divadla Veronika Jurčová, jedná se o rekord.

"Je to rekordně brzy, protože v minulých letech jsme se dočkali vždy nejdřív v listopadu - loni například 11. listopadu," uvedl ředitel divadla Petr Michálek s tím, že do výsledků se nezapočítávají návštěvníci, kteří přišli do kin na přenos derniéry nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček, ani tisíce diváků zájezdových představení Městského divadla Zlín po celé republice.

Výjimečným návštěvníkem s pořadovým číslem 100 000 se může stát kdokoli, kdo se vypraví 20. října v 19.00 hodin na novou detektivní komedii Smrt v Hotelu Alexandria. "Nelze přesně určit stotisící vstupenku - diváka proto originálně vybereme před začátkem představení - v minulosti například rozhodlo peříčko spuštěné do hlediště od stropu z osvětlovačské lávky nebo badmintonový míček smečovaný z jeviště do diváků," dodal Petr Michálek. Divák pak získá pozornost od divadla a dárek od generálního partnera.

V pořadí 72. sezona v Městském divadle Zlín začala 23. září.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam