Zlínská nemocnice vydala první číslo časopisu pro pacienty

Foto: KNTBFoto: KNTB
Foto: KNTB
Co se děje 19. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně vydala první číslo nového časopisu pro pacienty. Čtvrtletník nazvaný Baťovka je k dispozici v čekárnách u ambulancí, na lůžkových odděleních i v lékárnách nebo bufetu, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

Časopis zpestří čekání pacientům nebo zkrátí dlouhou chvíli v nemocnici. Čtenáři v něm najdou nemocniční novinky, rozhovory s osobnostmi z krajské nemocnice i mimo ni. Nechybí seriál o historii tohoto zdravotnického zařízení, zajímavosti z operačního sálu nebo areálu nemocnice i rady pacientům. Pravidelnou rubrikou je recept některého z výrobků nemocničního bufetu a sudoku, součástí je například také mapa nemocnice.

"Myslím, že nový časopis naše pacienty potěší. Bude nejen užitečným informačním zdrojem, ale také představí zajímavosti, ke kterým se běžně člověk nedostane. V krajské nemocnici je mnoho skvělých odborníků, kteří svou práci berou jako samozřejmost a veřejně ji příliš neprezentují. Díky časopisu se to může změnit," řekl předseda představenstva Krajské nemocnice T. Bati Radomír Maráček.

Časopis Baťovka je zdarma a bude vycházet pravidelně každé tři měsíce, v elektronické podobě je k dispozici na webových stránkách nemocnice. Ve spolupráci s regionální televizí připravuje nemocnice také pětiminutový pořad stejného názvu, první díl televize odvysílá tento víkend.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam