Skupina Synot rozšiřuje své aktivity na Balkáně, vstupuje do firmy v Makedonii

Ilustrační foto (Foto: www.synot.cz)Ilustrační foto (Foto: www.synot.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.synot.cz)
Politika a ekonomika 20. 10. 2017 | Autor: Jan Vondrášek

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Skupina Synot rozšiřuje své aktivity na Balkáně. Nově majetkově vstupuje do společnosti The Slots, která je jedním z největších provozovatelů výherní hrací techniky v Makedonii. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Synotu Magda Pekařová.

"V této zemi obchodně působíme již od roku 2014. Dosahujeme zde velmi dobrých výsledků a vidíme také potenciál dalšího růstu. Od začátku spolupracujeme právě se společností The Slots, která v zemi provozuje přibližně 700 kusů herní techniky – včetně námi dodané. Nyní jsme se rozhodli tuto spolupráci ještě prohloubit a stát se většinovým vlastníkem této společnosti,“ uvedl ředitel společnosti Synot International Limited Neofytos Neofytou.

Podle něj skupina plánuje, že do konce roku 2018 bude v této síti provozovat minimálně jeden tisíc herních zařízení – především výherních hracích přístrojů a rulet. Skupina Synot působí na Balkáně již téměř deset let. Konkrétně v tomto regionu a jeho nejbližším okolí působí kromě Makedonie také v Rumunsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a také v Řecku. Začátkem příštího roku navíc podle Pekařové plánuje vstup také na chorvatský trh.

Skupina Synot zaměstnává asi 3000 lidí, její roční obrat je přibližně 16 miliard korun. Kromě loterijního průmyslu a dodávky IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se Synot věnuje i cestovnímu ruchu, sportu, podpoře startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Synot působí ve dvou desítkách zemí světa.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam