Zoo a zámek Lešná nabízejí poslední večerní lampionovou prohlídku

Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Co se děje 20. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Poslední večerní lampionovou prohlídku v letošním roce nabízí v pátek zoo a zámek Lešná. Návštěvu zpestří dlabání dýní nebo prohlídky s průvodcem, řekla serveru zlin.cz mluvčí zoo Romana Bujáčková.

Zájemci mohou zavítat do zoo v netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru. „Hlavní vstup bude otevřený nepřetržitě po celý den, sezónní vstup od 14.00, pokladny pak do 19.30. Poblíž obou vstupů je možné zakoupit si celou lampiónovou soupravu, která obsahuje lampión i tyč se žárovkou a baterkami,“ uvedla Bujáčková.

Vstupné na večerní prohlídky se nemění a zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo. „Večerní návštěvu zpestří dlabání dýní od 17:00 nebo prohlídky s průvodcem. První prohlídka odstartuje z nádvoří zámku v 18:30 a další pak vždy po deseti minutách. Poslední bude v 19:30,“ doplnila Bujáčková. Dodala, že i když budou chodníky a cesty osvětlené, doporučuje si vzít s sebou kapesní svítilnu.

Je možné si prohlédnout i zámek Lešná. „Průvodci v dobových kostýmech zavedou zájemce do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka začíná v 18.30, další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech. Vstupné do zámku bude sjednoceno pro všechny kategorie návštěvníků, a to na 30 Kč za osobu,“ dodala Bujáčková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam