Zlínský kraj nabídne výstavu železnic, přednášku o boji s islámem i strašidelnou procházku v zoo

Strašidelná procházka v ZOO Zlín (Foto: CCRVM)Strašidelná procházka v ZOO Zlín (Foto: CCRVM)
Strašidelná procházka v ZOO Zlín (Foto: CCRVM)
Co se děje 23. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Ve Zlínském kraji se v tomto týdnu uskuteční řada zajímavých akcí, některé jsou poučné, jiné zábavné. Serveru Zlin.cz to řekl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Například ve středu 25. října se v Ulité Kafé Uherský Brod uskuteční cestopisná přednáška Aviou Amerikou. Začátek je v 18.30 hodin.

Ve čtvrtek 26. října zve knihovna v Bojkovicích na Zlínsku na přednášku o Sicílii. O největším středomořském ostrove bude vyprávět od 18.00 hodin Jan Husák.

V pátek 27. října začne v Redutě Uherské Hradiště výstava modelové železnice Jede vláček kolejáček... Navštívit ji bude možné až do neděle 29. října. Staré Město u Uherského Hradiště zve v pátek na Světýlkový průvod. Účastníci se sejdou v 17.30 hodin u Památníku legionářů. Alternativa ve Zlíně bude v pátek hostit další díl tradičního Černého večera s Mirkem Černým, jeho hostem bude tentokrát František Skála, malíř, ilustrátor sochař, hudebník a tanečník. Začátek je v 18.00 hodin. V Domě kultury Uherský Brod se bude v pátek přednášet na téma Náš boj s Islámským státem. Na téma pohovoří od 19.00 hodin major Stanislav Balík.

Zoologická zahrada ve Zlíně-Lešné zve v sobotu 28. října na "strašidelnou" procházku areálem zoo. "Návštěvníci  zde potkají čarodějnice, duchy, kostlivce, zkusí si dlabání dýňových lampiček. Pro děti je připravena dětská halloweenská komentovaná prohlídka, speciální strašidelná procházka a také odměna za halloweenský kostým. Navíc v sobotu bude otevřeno až do 20.00 hodin, pokladny budou otevřeny do 18.00 hodin," doplni Urbanovský. V sobotu 28. října oslaví 5. narozeniny Galerie slováckých vín v Uherském Hradišti. Chybět nebude cimbál, degustace vín a další občerstvení. Začátek je v 19.00 hodin.

V neděli 29. října bude poslední možnost se vypravit do Zámku Holešov na výstavu Nepál – země tibetské thangky. Otevřeno bude v tento den od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 hodin. Základní vstupné stojí 60 korun.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam