Bývalý paragán se ve zlínském erotickém obchodě dožadoval sexu

Ilustrační foto (Foto: MP Zlín)Ilustrační foto (Foto: MP Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MP Zlín)
Hasiči a policie 25. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Prodavačka v obchodě s erotickým zbožím čelila hrubému chování pětačtyřicetiletého muže ze Zlína, který po ní požadoval sex. Byl tak neurvalý, že nakonec skončil s pouty na rukou, server Zlin.cz o tom informoval zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Drtivá většina lidí si do sex shopu chodí pořizovat erotické pomůcky, muž ze Zlína si ale tento obchod zjevně spletl s nevěstincem. Snažil se totiž přimět prodavačku k poskytnutí sexuálních služeb. Když neuspěl, začal ženu častovat vulgárními urážkami. Vyděšená prodavačka proto na pomoc přivolala strážníky.

"Strážníci dotyčného vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání. Na to však zjevně podnapilý muž zareagoval pokusem o fyzické napadení jednoho z členů hlídky, kterého chtěl udeřit do hlavy. Během následujících vteřin se tak ocitnul v poutech a po následném zjištění totožnosti k celé věci uvedl jen tolik, že je bývalý "paragán", který policajty, "nebere" poznamenal Janík.

Muž nadýchal 2,7 promile alkoholu. "Protože v tomto stavu nedokázal kontrolovat své chování, následoval po lékařském vyšetření jeho převoz k bezpečnému vystřízlivění do kroměřížské protialkoholní záchytné stanice," dodal Janík.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam