Bod z klokaního Ďolíčku. Ševci měli na víc

PRAHA - Získali bod za remízu 1:1, přesto ale hosté ze Zlína z utkání 12. kola fotbalové Het ligy moc spokojeni neodcházeli. Především ve druhé půli byli jasně lepší.

V první půli mohl dvakrát skórovat hostující rychlík Vukadinovič. Už v 7. minutě mířil z levé strany sám na brankáře Bohemky Fryštáka, jenže vypálil vedle.

V 16. minutě mu pak nacentroval Ekpai do běhu, ale srbský fotbalista nastřelil  poněkud akrobaticky jen břevno.

Radost přišla ve 35. minutě. Holzer pěkně zaběhl za obranu, centrovaný odražený míč se dostal do ideální střelecké pozice pro Jiráčka a ten neměl žádný problém – 0:1.

Ještě nedozněla radost a už ji střídal zmar. Nedůslednosti Gajiče i Holzera využil z podobné situace Reiter, jeho polostřelu polocentr vyrazil Dostál nešťastně k Vaníčkovi a ten měl ke srovnání stavu stejně lehkou pozici jako Jiráček.

Chvíli před půlí půll nebezpečně ale i nepřesně Traore.

Ve druhé půli hosté domácí tým pořádně mačkali, jeden gól Zlína neplatil pro těsný ofsajd, pološance domácích také v síti neskončily a tak se zrodila remíza.

Bohemians Praha 1905 – Fastav Zlín 1:1.