„Malý, ale náš“ - TEDxZlín potřetí

Foto: Jonáš AdamFoto: Jonáš Adam
Foto: Jonáš Adam
Čtení ke kávě 29. 10. 2017 | Zdroj: redakce

ZLÍN - Včera proběhl ve Filmovém uzlu v areálu filmových ateliérů na Kudlově další ročník konference TEDxZlín.

Konference, které spadají pod licenci TED, se konají po celém světě. Ve Zlíně se TEDx konal již  potřetí. Tentokrát organizátoři vyprodali jeden ze sálů Filmového uzlu. Myšlenek chtiví zájemci se zde sešli v den státního svátku, krátce po poledni. Z centra Zlína je sem odvážel historický autobus.

V průběhu odpoledne se na pódiu vystřídalo 9 řečníků - mottem tohoto ročníku zvolili organizátoři: „malý, ale náš“. Pečlivě vybírali řečníky mezi osobnostmi z nejrůznějších oblastí lidské činnosti, které mají co říct a dokáží publikum nadchnout a inspirovat. Díky svým postojům, činům i životním zkušenostem přináší posluchačům inspiraci, motivaci i nejrůznější myšlenky. Letos mezi řečníky vystoupí: cestovatel v barevných ponožkách Dominik Ilichman, malíř lidského těla Radek Petříček, ředitel Skautského institutu Miloš Říha, expert na komplexní přípravu vrcholových sportovců Vít Schlesinger, hvězdář Jakub Juráň nebo kněz, věnující se evoluční biologii a etice, Marek Orko Vácha.

Jeden z "talků" si dokonce mimo původní program vystřihl i kameraman, který měl na starosti záznam večera. A tak se návštěvníci seznámili s projektem Panenkárna.

O umělecký zážitek se v průběhu večera postaral 11letý velmi talentovaný Michal Kunst. Večerem i letos provázel Ondřej Carda. Neuvěřitelně inspirující a zajímavé odpoledne a podvečer zakončila afterparty, kterou návštěvníci mohli využít nejen ke sdílený nabytých informací, ale také k debatám s řečníky.

Už teď se asi většina zúčastněných těší na 4. ročník a my vám přinášíme fotogalerii zachycující včerejší odpoledne.

Fotogalerie

 

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam