Zámek Holešov chystá pohádkovou noční prohlídku

Ilustrační foto (Foto: CCRVM)Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Čtení ke kávě 30. 10. 2017 | Zdroj: Frolová Irena

HOLEŠOV - Městské kulturní středisko zve malé i velké návštěvníky na akci Pohádkový zámek. Noční prohlídka symbolicky ukončí zámeckou sezonu v sobotu 4. listopadu od 17 do 21 hodin, pozvala skrze server Zlin.cz mluvčí kulturního střediska Dana Podhajská.

Pohádková noční prohlídka nabídne soutěžní putování barokním zámkem od sklepení až po první patro. V každém sále čekají na návštěvníky postavy z jiné pohádky, například Maková panenka, Pat a Mat, Sněhurka, Šípková Růženka, Červená karkulka, dále také čerti a čarodějnice. Děti, které projdou všechna stanoviště a splní všechny úkoly, budou odměněny.

"Ve Velkém sále zahrají herci v kostýmech nejpopulárnější úryvky z pohádky S čerty nejsou žerty, připraveno bude také černé divadlo a středověká představení. V sala terreně zatančí lesní víly v podání žákyň základní umělecké školy Holešov a ve sklepě bude pro děti připravena lukostřelba," přiblížila program Podhajská.

V rámci doprovodného programu se na nádvoří budou konat rytířské turnaje, děti se mohou svézt na historickém kolotoči. Připraveno bude také občerstvení a kávový speciál.

Vstupenky na Pohádkový zámek je možné již nyní koupit v předprodeji v Městského informačního centra Holešov nebo přes jeho on-line portál. Dospělí zaplatí 70 korun, za děti od tří let zaplatí rodiče 40 korun.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam